Firma Klöber HPi

Klöber jest wiodącym dostawcą osprzętu dachowego w Europie. Oferowany program produktów wytycza kierunki w rozwoju techniki wykonania dachu spadzistego oraz płaskiego.

Firma Klöber oferuje program produktów, którego w całej Europie długo by szukać. Począwszy na elementach wentylacyjnych pomieszczeń i instalacji sanitarnych (kominki wentylacyjne), poprzez stopnie dekarskie i zabezpieczenia śniegowe, elementy wentylacyjne kalenicy i grzbietu dachowego, wyłazy dachowe do szerokiej gamy dyfuzyjnych membran dachowych i montażowych taśm klejących. Tak bogata oferta pozwala spełnić w szerokim zakresie indywidualne wymagania projektowe i techniczne.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenia techniczne firmy Klöber rozpoczęły się wraz z uruchomieniem produkcji rur oparowych dla instalacji wentylacyjnych o nazwie Venduct. Kolejnym znaczącym krokiem było rozpoczęcie produkcji dyfuzyjnych membran dachowych Permo, które jednocześnie stanowiły przełomowy krok w technice wykonania dachu. Wprowadzenie na rynek produktu o nazwie Roll-fix, przeznaczonego do efektywnej wentylacji kalenicy i grzbietu dachowego oraz wyłazów dachowych Prismax czy systemu komunikacji i bezpieczeństwa na dachu Trapac było kolejnym dowodem innowacyjnego sposobu myślenia.

W procesie produkcji Klöber wykorzystuje dotychczas zdobyte osiągnięcia techniki, tak by finalny produkt odpowiadał bieżącym potrzebom rynku, zrealizowanym w najwyższej jakości. Składają się na to rezultaty ciągłych badań materiałowych oraz poszukiwania coraz to efektywniejszych form konstrukcji oferowanych przez siebie produktów.

Linki

© 2015 Dachmaster. Wszystkie prawa zastrzeżone.