Firma Corotop

Membrany dachowe

Marka membran dachowych Corotop produkowanych przez Fiberweb Berlin GmbH, obecna jest w Polsce od 2000 roku. Membrany dachowe z firmy Fiberweb Berlin GmbH na rynkach krajów Europy Zachodniej obecne są od początku lat 90-tych. W tym czasie membrany zyskały uznanie środowisk wykonawczych jak i inwestorów indywidualnych za trwałość, wysokie parametry techniczne i użytkowe, co bezpośrednio jest wynikiem ich wysokiej jakości. Membrany dachowe Corotop są sprzedawane ponadto w wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej. Produkty Corotop to nie tylko membrany dachowe, ale kompleksowy system hydroizolacji dachu i poddasza oparty na trójwarstwowych, wysokoparoprzepuszczalnych membranach dachowych wraz z produktami uzupełniającymi. Procesy zarządzania i kontroli produkcji są poddane surowym procedurom zgodnym z posiadanym Certyfikatem Jakości ISO  9001, co jest gwarantem stabilności i jakości produkowanych wyrobów.

Marka Corotop to również fachowy serwis doradztwa technicznego dostępny w postaci materiałów szkoleniowych, systemu szkoleń dla firm wykonawczych i handlowych, doradztwa telefonicznego pod numerem bezpłatnej infolinii 0 801 680 124 i bezpośredniego wsparcia doradców technicznych. Membrany dachowe Corotop posiadają certyfikaty CE oraz 15-letnią gwarancję.

Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe Corotop to zestaw produktów niezbędnych do zapewnienia gwarancji skuteczności i trwałości dachów skośnych ocieplonych. Produkty Corotop są nieodzowne w rozwiązaniach mających na celu hydroizolację i sprawne odprowadzenie wody, wentylację przegrody dachowej, zapewnienie bezpiecznej komunikacji i ochrony przeciwśniegowej.

Linki

© 2015 Dachmaster. Wszystkie prawa zastrzeżone.